Vabimo Vas na

Igre prireja Alumni klub geografov Univerze v Ljubljani (AGUL) in sicer
v soboto, 17. junija ob Bukovniškem jezeru

Kaj vse bomo počeli:
- pripravljanje in degustiranje "pajaniega krüha",
- nabiranje moči in zdravja na bioenergetskih točkah,
- sproščanje z igranjem odbojke, kegljanje, vožnjo s čolni,
- se igrali značilne prekmurske igre: izdelava "dobrovniškoga pereca", žaganje "bükovih" drv, igra presenečenja, ... pripravlja jih Društvo geografov Pomurja.

Kako do tja:
- domačini verjetno ne bomo imeli težav (občina Dobrovnik), dobimo se ob 11.00,
- študenti se lahko priključijo na avtobus, ki bo ob 7.00 odpeljal izpred Filozofske fakultete, možnost vstopa na poti (8.00 pred Merkurjem v Celju - Mariborska cesta, ob 9.00 na avtocestnem postajališču Tepanje, ob 9.30 na železniški postaji v Mariboru, po dogovoru je mogoče na avtobus vstopiti tudi drugje). Vsi, ki boste na avtobus vstopili na poti, nas morate na to opozoriti ob prijavi!

Zaključek iger in povratek: pozno ponoči/zgodaj zjutraj

Finančni prispevek za organizacijo: 5.000 SIT (zajema avtobusni prevoz, malico, kosilo, organizacijo in majico); denar nakažete na transakcijski račun 02010-0090811948 (za športne igre) najkasneje do 10. junija.

Prijave do 5. junija na:
- elektronski naslov: danica.jakopic@ff.uni-lj.si
- na forum kot odgovor na to vabilo
- po telefonu: 01 241 1230
- po pošti: Alumni klub geografov Univerze v Ljubljani, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana
- pri DGP: tatjana.kikec@volja.net, 031/597-459.

Vljudno vabljeni!

Prispevek